Sebze form çorbası 10 günlük, 1 aylık, 2 aylık ve 3 aylık paketler şeklinde satılmaktadır. Sebze form çorbasının 1 kutusu 10 günlük kullanım için uygundur. 10 Günlük sebze form çorbası içerisinde 10 adet günzdüz çorbası ve 10 adet gece çorbası bulunmaktadır. 2 Aylık ve 3 Aylık paketlerde kupa bardak hediyesi bulunuyor.

Orjinal sebze form çorbası alırken dikkat etmeniz gereken ürünlerin son kullanım tarihine, üzerinde hologram olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bir çok ünlünün severek kullandığı ve sosyal medya hesaplarında paylaştığı sebze form ürünü 1 aylık kullanımda ortalama 5 kilo vermenize yardımcı olabilir.

Sebze form çorbası yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra sebze form çorbası içilmeye hazır toz paketler halinde size gönderilmektedir. Gündüz çorbası gün içerisinde sizi tok tutmaya yardımcı olurken gece çorbası da vücudunuzda oluşan ödemlerin atılmasına yardımcı olur.

Sebze form’u 1 su bardağı içme suyunu kaynatın, sebze formu kaynamış suya ilave ederek iyice karıştırarak içebilirsiniz.

Sebze form çorbasının içeriği 14 farklı sebzeden oluşmaktadır. Tamamen doğal ve bitkisel olan sebze form çorbasını sizde güvenle tüketebilir ve ideal formunuza ulaşabilirsiniz.

Satışa başladığından bu zamana kadar yoğun bir talep ile karşılaşan sebze form çorbası sınırlı stokta kalmıştır. Sizde hemen sebze form çorbası kampanyalarımızdan yararlanmak için sipariş verebilirsiniz.


Sebze Form Çorbası Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?