Çağımızda önemli sağlık sorunlarından birini oluşturan fazla kilolar pek çok insanın kabusu haline gelmiştir. Vücutta bulunan fazla yağlardan kurtulmak ve formda bir vücuda sahip olmak için bu zamana kadar pek çok yöntem üretilmiştir. Bu yöntemlerin pek çoğu aşırı pahalı birçoğu da kilo kontrolü sağlama konusunda oldukça başarısız sonuçlar ile karşılaşmaktadırlar.

Artık yeni bir ürün olan sebze form çorbası sayesinde kilo kontrolü sağlamada başarıya ulaşılabilir ve hayalinizde ki ideal vücut ölçülerine sahip olabilirsiniz. Peki sebze form detoks çorbası nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır.

Sebze form, gündüz ve gece çorbası olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Tamamen doğal içeriğe sahip olan bu ürünün gündüz çorbasının içeriğinde beyaz lahana, karabuğday, kereviz, sarımsak tozu, havuç, yeşil fasulye, soğan tozu, nane, keten tohumu, yulaf unu, zencefil, zerdeçal, mısır unu, elma sirkesi tozu, et suyu aroması tozu, tuz, brüksel lahanası kuru tozu ve konjac yer almaktadır. İçeriği açısından da oldukça doğal ve zengin olan bu ürün A,D,E ve C vitaminleri, magnezyum B6 ve B12 vitaminleri, kalsiyum, fosfor, çinko, biyotin ve potasyum açısından da oldukça zengindir. Gündüz çorbası ile gün boyunca tok kalırken, gece çorbası ile gece boyunca vücutta ki yağı yakımını sağlamada destekleyici olabilir.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; sebze form çorbası, sebze çorbası, detox çorbası, detoks çorbası, form çorbası, çorba, demet akalın çorbası, demet akalın çorba, demet akalın sebze form, demet akalın diyet, sebze form çorba kullanıcı yorumları, sebze form çorbası kullananlar, sebze form çorbası yorumları, sebze form çorbası organik, organik sebze form çorbası, sebze form pratik çorba,


Sebze Form Çorbası Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?