Sebze form çorbası son günlerin en popüler ürünlerinden birisidir. Kutu içerisinde 10 adet gece ve 10 adet gündüz çorbası bulunmaktadır. Uzmanlar tarafından 14 bitki karıştırılarak ortaya çıkan sebze form oldukça iddialı bir üründür. İnstagram ve birçok sosyal medyada ünlülerin reklamını yaptığı sebze form çorbasını sizde hemen deneyebilirsiniz. Demet Akalın, Ece Erken, Seda Sayan, Ebru Şallı, Gülşen gibi ünlülerin gündelik hayatında vazgeçilmez gıdası olan ürünü sizde orjinal ve resmi satış sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Günümüz kadın ve erkeklerin korkulu rüyası fazla kilolar ve ödemden kaynaklı şişkinlik. Peki bu kilo nasıl verilir? Yeme alışkanlıklarınızdan ödün vermeden günlük temponuzu biraz hızlandırıp fazla yağlarınızdan kurtulmanızın yolu bir çorbadan geçiyor. Evet hepsi bu, Sebze Form Çorbası. Sabah ve akşam düzenli tüketeceğiniz Sebze Form Çorbası sizi fazla kilolarınızdan kurtarmaya yardımcı olacaktır.

İçerisinde toprakta yetişmiş güneş ışığında kurutulmuş sebze olan Sebze Form Çorbası yağ yakımını hızlandırmasıyla birlikte vücudunuzdaki mevcut ödemden de kurtulmanıza yardımcı olacaktır. İçilmeye hazır toz olarak elde edeceğiniz çorbanıza sıcak su ilave etmeniz yeterli olacaktır. Gündüz çorbası içerik olarak lif deposu olduğundan tok tutucu özelliği vardır. Gece çorbası ise akşamları yavaşlayan metabolizmamızın tekrar hızlanıp yağ yakılmasını tetikleyecektir.

Sebze Form sizin yaşam tarzınızı değiştirmeye geliyor. Son dönemin en iddialı ürünü olan bu çorba sizi de ideal kilonuza kavuşturabilir. İnsanların bir diğer korkusu olan ürünü bıraktıktan sonra kilo alır mıyım endişesini de ortadan kaldırmış oluyoruz. Çorbanın düzenli kullanımı sizi de kalıcı ve ideal formunuza ulaştırabilir.

Sebze Form gündüz çorbasının sabah kahvaltıdan yarım saat önce bir fincan olarak, gece çorbasının da uykudan yarım saat önce bir fincan şeklinde tüketilmesi tavsiye edilir. Alerjik reaksiyonların önüne geçilmesi için içerik bilgisini dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Kalp, şeker, tansiyon hastaları, emziren anneler, hamileler veya kronik rahatsızlığı bulunan kişiler için doktorlarına danışılması gerekmektedir. 18 yaş altı için ebeveyn izni gerekmektedir.


Sebze Form Çorbası Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?